ŠKOLY, ŠKOLKY A FIRMY

ŠKOLY, ŠKOLKY

Vážení,

 

dovolte nám, abychom Vám touto cestou krátce představili Funpark Panda.

 

Jsme nové zábavní centrum v Českých Budějovicích, které nabízí mnoho pobavení pro celou rodinu. Svou rozlohou jsme největším zábavním centrem v Jihočeském kraji. 

 

Na ploše o velikosti 2 000 m2 se nachází mnoho atrakcí, díky nimž děti prožijí nekonečné množství zážitků, dobrodružství a zároveň si zdokonalí i své pohybové dovednosti. Mezi atrakcemi mohou děti vyzkoušet například třípatrovou prolézací věž, která prověří jejich fyzickou zdatnost a prostorovou orientaci při zdolávání jednotlivých překážek a prolézaček. 

 

Funpark Panda je ideálním místem, kam vyrazit na ojedinělý a netradiční školní výlet či kde uspořádat jedinečnou školní slavnost (zahájení školního roku, vánoční nebo mikulášská besídka atd.). 

 

Veškeré vybavení našeho funparku odpovídá přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům. Pedagogický dozor si tedy může bez strachu a obav užít den plný zábavy společně s dětmi. Z bezpečnostních důvodů je ale nutné, aby děti byly oblečeny do kalhot s dlouhými nohavicemi a triček  s dlouhými rukávy. 

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 

Ceny a termíny budou domluveny individuálně dle konkrétních požadavků. Pro bližší informace se neváhejte obrátit na manažerku funparku Ing. Kláru Remtovou.

FIREMNÍ AKCE

Funpark Panda je určen nejen pro zábavu dětí, ale i pro samotné dospělé. Náš funpark nabízí zajímavé místo k uspořádání netradičního teambuildingu či firemního večírku (výročí založení firmy, vánoční večírek pro zaměstnance atd.). Mezi oblíbené patří i akce pro rodiče s dětmi například ke Dni dětí či konci školního roku. 

 

Atrakce jsou konstruovány i pro využití dospělými osobami. Hostům může posloužit k zábavě a rozptýlení od všedních starostí například prolézací věž (nosnost do 100 kg), šest velkých trampolín (nosnost do 100 kg) či nafukovací obří skluzavka. 

 

K dobře uspořádané akci patří i kvalitní občerstvení. Samozřejmostí je tedy zajištění catteringu u restaurace Fresh & Good restaurant, která je součástí Funparku Panda. 

 

Vzájemnou spolupráci firem a Funparku Panda je možné navázat i prostřednictvím:

  • Propagace firmy a produktu v areálu Funparku Panda
  • Propagace výrobků jako dárkových předmětů v rámci soutěží pořádaných ve Funparku Panda
  • Volných vstupů do Funparku Panda jako alternativa benefitu pro zaměstnance firmy
  • Zakoupení permanentek do Funparku Panda jako odměny pro zaměstnance
  • Zakoupení permanentek do Funparku Panda jako pozornost pro obchodní partnery

 

S dalšími žádostmi se na nás neváhejte obrátit. Budeme se snažit splnit Vaše individuální přání a vyjít vstříc konkrétním požadavkům. Ceny budou domluveny individuálně dle požadavků a přání klienta. 

 

Pro bližší informace či zarezervování konkrétního termínu pro uspořádání akce kontaktujte manažerku Funparku Panda Ing. Kláru Remtovou.


Napište nám

panda u formuláře