logo menu

Obchod

Před odchodem z našeho zábavního centra nesmíte minout náš Panda shop. Naleznete v něm drobné i větší předměty, které vám připomenou návštěvu našeho zábavního centra nebo udělají radost jako oroginální dárek.

Ty nejmenší jistě potěší balonek s logem stejně jako originální omalovánky. Větší návštěvníci mohou potrápit svou hlavu při pexesu s originálními obrázky nebo s kamarády plnit zábavné úkoly při stolní hře.

Ráno se hned lépe vstává, když mají děti u snídaně připravené kakao v barevném pandím hrnečku. Ve škole i školce pak děti snadno naleznou své přezůvky v barevném látkovém sáčku. A večer v posteli si na originálním polštáři mohou děti nechat zdát sny o návštěvě a dovádění v Pandě.

Jako dárek jistě všem udělá radost plyšová panda. V shopu si můžete vybrat z několika velikostí - od malé 20 cm až po téměř metrovou pandu.

V našem Panda shopu toho však nabízíme mnohem více. Vše je vyrobeno v České republice speciálně pro nás s originálními pandími motivy. Stačí jen přijít a vybrat si to pravé pro vás, respektive pro vaše děti.