logo menu

O nás

Funpark Panda se představuje

Zábava pro všechny, to je Funpark Panda. Svou rozlohou největší zábavní park v jižních Čechách. Na ploše o velikosti 2 000 m2 se nachází velké množství atrakcí, díky kterým u nás prožijete nevšední zážitky.

Při společném zdolávání překážek, skluzavek a trampolín získají děti nejen nové kamarády, ale zažijí i nová společná dobrodružství.

Nezapomínáme ani na ty úplně nejmenší. S ohledem na jejich bezpečí je pro děti do věku 3 let vyhrazen speciální prostor, který je oddělen od ostatních atrakcí. V hracím koutku mohou nejmenší děti rozvíjet a zdokonalovat své pohybové vlastnosti.

Veškeré vybavení Funparku Panda odpovídá přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům.

Pokud nebudou chtít strávit rodiče svůj odpočinek aktivně se svými dětmi, mohou využít širokou nabídku kvalitního jídla a pití v restauraci Fresh & Good restaurant.

Vstup na atrakce a na koberce pouze v ponožkách

Milí návštěvníci, z hygienických a bezpečnostních důvodů lze vstupovat do herny pouze v ponožkách. Proto prosíme rodiče, aby si jak pro svoje děti, tak i pro sebe, nosili ponožky. Pokud je zapomenete, máte možnost si je u nás zakoupit. Děkujeme za pochopení a dodržování, chráníte tak zdraví svých dětí.

Napište nám

název