logo menu

Něco navíc

Tipy na dárky

Sháníte inspiraci na dárky, kterými potěšíte ty nejmenší? S tím vám rádi pomůžeme. Rozšířili jsme nabídku o dárkové balíčky (ve dvou velikostnícha cenových provedeních), ve kterých děti naleznou originální hry a produkty vyrobené speciálně pro Funpurk Panda.

Něco navíc

Věrnostní klubová karta

Dalo by se říci, že se jedná o permanentku na vstupy, ale tak to není. Jelikož si našich stálých a věrných hostů vážíme, zakoupením věrnostní klubové karty se stáváte členem klubu Funparku Panda a můžete díky tomu čerpat různé výhody. Podrobnější informace o kartách naleznete zde.

Plyšová panda

Které dítě nepotěší plyšová hračka. A co teprve, když se jedná o plyšáka obrovských rozměrů. To by bylo překvapení! I pro tento případ jsme k dispozici. V nabídce naleznete i plyšovou pandu o velikosti 92 cm za akční cenu 999 Kč.

Dárkové vouchery

V případě, že byste rádi obdarovali své příbuzné a známé nevšedním zážitkem, jsou na recepci k zakoupení vouchery na vstup do našeho zábavního centra. V nabídce jsou vouchery na vstup pro dospělou osobu či celodenní vstupné pro dítě. Na recepci je vždy k dispozici 10 ks od každého typu. Pokud byste měli zájem o zakoupení většího množství, obraťte se na Ing. Kláru Remtovou. V nabídce jsou vouchery na celodenní vstupné pro dítě či celodenní vstupné pro dospělou osobu. Jelikož na děti ve Funparku Panda čeká spousta zábavy, při které si na rodiče ani nevzpomenou, mohou si rodiče vychutnat chvilky klidu v místní restauraci. Je tedy patrné, že den strávený u nás nemusí být dárkem jen pro děti.

Wi-Fi

V celém areálu Funparku Panda je wi-fi připojení zdarma.

Máte hodně práce a na Vaše děti nezbývá mnoho času?

Tak právě pro Vás máme ideální řešení. Pokud je Vaše dítě starší sedmi let, může již v našem centru Funpark Panda zůstat samo bez doprovodu dospělé osoby. V tomto případě je potřeba, aby zákonný zástupce dítěte na recepci osobně podepsal a odevzdal vyplněný formulář Prohlášení.

Formulář může být využit pouze k jednorázovému vstupu či k častějším návštěvám. Při této variantě bude formulář uložen na recepci pro další návštěvu dítěte. Vždy je potřeba při vstupu na skutečnost již vyplněného formuláře upozornit.

Kvůli bezpečnosti Vašich, ale i druhých dětí, nemůžeme do prostor Funparku Panda bez vyplněného formuláře vpustit žádné dítě samotné. Děkujeme za pochopení!

Formulář prohlášení najdete zde.

Napište nám

název