NĚCO NAVÍC

ilustrace


TIPY NA DÁRKY

Sháníte inspiraci na dárky, kterými potěšíte ty nejmenší? S tím vám rádi pomůžeme.
Rozšířili jsme nabídku o DÁRKOVÉ BALÍČKY (ve dvou velikostnícha cenových provedeních), ve kterých děti naleznou originální hry a produkty vyrobené speciálně pro Funpurk Panda.

Žhavou novinkou v nabídce pro předvánoční čas (a nejen ten) je VĚRNOSTNÍ KLUBOVÁ KARTA. Dalo by se říci, že se jedná o permanentku na vstupy, ale tak to není. Jelikož si našich stálých a věrných hostů vážíme, zakoupením věrnostní klubové karty se stáváte členem klubu Funparku Panda a můžete díky tomu čerpat různé výhody. Podrobnější informace o kartách naleznete zde.

Nebo můžete děti (a nejen je) obdarovat VOUCHEREM NA CELODENNÍ VSTUP (v nabídce jsou vouchery na celodenní vstupné pro dítě či celodenní vstupné pro dospělou osobu). A jelikož na děti ve Funparku Panda čeká spousta zábavy, při které si na rodiče ani nevzpomenou, mohou si rodiče vychutnat chvilky klidu v místní restauraci. Je tedy patrné, že den strávený u nás nemusí být dárkem jen pro děti.

Které dítě nepotěší plyšová hračka. A co teprve, když se jedná o plyšáka obrovských rozměrů.
To by bylo překvapení! I pro tento případ jsme k dispozici. V nabídce naleznete i 
PLYŠOVOU PANDU O VELIKOSTI 92 CM ZA  AKČNÍ SLEVU 999,-KČ

Nebo jen sháníte drobnost či malou pozornost? V tom případě zavítejte do našeho Panda shopu - u recepce. Zde jistě vyberete z originálních her a produktů jako např. krásně malované pandí hrnečky a mnoho dalšího vyrobených speciálně pro Funpark Panda. Rádi bychom vás ujistili, že veškeré produkty jsou vyrobené v ČR.

DÁRKOVÉ VOUCHERY 

V případě, že byste rádi obdarovali své příbuzné a známé nevšedním zážitkem, jsou na recepci k zakoupení vouchery na vstup do našeho zábavního centra. V nabídce jsou vouchery na vstup pro dospělou osobu či celodenní vstupné pro dítě. Na recepci je vždy k dispozici 10 ks od každého typu. Pokud byste měli zájem o zakoupení většího množství, obraťte se na Ing. Kláru Remtovou. ilustrace

Wi-Fi

V celém areálu Funparku Panda je wi-fi připojení zdarma.

ilustrace

Vstup na atrakce a na koberce pouze v ponožkách

Milí návštěvníci, chtěli bychom Vás upozornit, že z hygienických a bezpečnostních důvodů nelze chodit po prostorách herny, na koberce a na atrakce bosky. Je nutné mít ponožky, a to i když je venku parné léto. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.
ilustrace


Formulář
Prohlášení
zde

Máte hodně práce a na vaše děti nezbývá mnoho času?

Tak právě pro Vás máme ideální řešení. Pokud je Vaše dítě starší sedmi let, může již v našem centru Funpark Panda zůstat samo bez doprovodu dospělé osoby. V tomto případě je potřeba, aby zákonný zástupce dítěte na recepci osobně podepsal a odevzdal vyplněný formulář Prohlášení.

 

Formulář může být využit pouze k jednorázovému vstupu či k častějším návštěvám. Při této variantě bude formulář uložen na recepci pro další návštěvu dítěte. Vždy je potřeba při vstupu na skutečnost již vyplněného formuláře upozornit.

 

Kvůli bezpečnosti Vašich, ale i druhých dětí, nemůžeme do prostor Funparku Panda bez vyplněného formuláře vpustit žádné dítě samotné. Děkujeme za pochopení!


Napište nám

panda u formuláře